Nazwa regionu:

Zielona Góra

Liczba ludności:

139 tyś.

Powierzchnia obszaru:

278 km²

Studio tatuażu w Zielonej Górze – jak wybrać?

Zrobienie nowego tatuażu to ważne przedsięwzięcie dla osoby, która chce go mieć. Mniej więcej wie co ma się znajdować w tym obrazie na ciele, ale jeszcze nie wybrała konkretnego studia tatuażu. Jeśli chcesz mieć dziarę sprawdź na co musisz zwrócić uwagę wybierając salon tatuażu w Zielonej Górze.

Styl przede wszystkim

Wybierając salon tatuażu, w którym będziemy wykonywać dziarę musimy najpierw znaleźć styl wykonania, który wpasowuje się w naszą estetykę. Można przykładowe motywy tatuażów znaleźć w internecie, gdzie dowiesz się co konkretny styl mówi i jak wygląda na żywo. Można zrobić sobie tatuaż między innymi watercolor, kreskówka czy oldschool. Wszystko zależy od tego, który styl najbardziej do  Ciebie pasuje. Poza tym taki research  ułatwi Ci wybranie tatuatora, który wykona Ci dzieło na Twoim ciele. Osoba dziarająca ma zazwyczaj doświadczenie w jednym motywie, aby jego dzieła były jak najlepiej zrobione. Szukaj więc osób i miejsc, w których jest wiele tatuatorów.

Sprawdź opinie w popularnej wyszukiwarce Google

Istotnym krokiem oprócz określenia stylu jest, także sprawdzenie opinii w internecie. Najprościej wiedzę o danym salonie można zdobyć poprzez sprawdzenie komentarzy umieszczonych w Google przez klientów danego miejsca dziarania. Oprócz tego można skorzystać z mediów społecznościowych takich jak Instagram, Facebook czy fora. Przeczesanie internetu pozwoli Ci na ustalenie, które studio tatuażu w Zielonej Górze opinią innych ludzi jest najlepsze w tym mieście. Poza tym, dowiesz się jak jest z czystością, obsługą i wykonaniem dziary.

Zasięgnij języka u wytatuowanych znajomych

Przed podjęciem ostatecznej decyzji wyboru danego studia tatuażu warto zobaczyć wykonanie dziary na żywo. Jeśli więc wśród Twojego grona znajomych jest osoba, która tatuowała się w konkretnym miejscu zapytaj jaką ma opinie i zdanie na temat tego salonu. Możesz, także takie informacje znaleźć na dedykowanych grupach dyskusyjnych na przykład na Facebooku. Dzielą się tam oni wieloma rzeczami i cennymi informacjami.

W Zielonej Górze jest wiele salonów tatuażu do których można się udać. Jednak kilka z nich mają więcej niż 100 opinii w Google. Oto one:

  1. Inkmania Studio Tattoo,
  2. Studio Tatuażu Viking,
  3. King Kong Tattoo Company,
  4. INK N ROLL Grisza Tattoo i wiele innych.
Czytaj więcej